KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655637

nr 1465 5637

Carl Erik Bodén

(1909-2003), Sverige

Oljemålning, Carl Erik Bodén (f. 1909), Sverige. Signerad, 51x38. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 56x43 cm

Carl Erik Bodén, svensk målare och konsthantverkare född 1909, död 2003.

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 2 maj 2022
kl 19:08:48

Carl Erik Bodén

Läs mer om Carl Erik Bodén